Závody atletické přípravky z Jitřní

V pondělí 2.6.2014 se nejmenší atleti ze sportovní školy Jitřní zúčastnili Veřejných atletických závodů na Děkance. Výprava byla opět úspěšná. Získali jsme celkem 7 medailí a několik 4., 5. a 6. míst. Počasí nám moc přálo, organizace byla výborná, děti hodné a trpělivé. Na tribunu nám přišla fandit spousta rodičů. Ze závodů jsme odcházelis úsměvem na rtech.

Nejmladší kategorie soutěžila v trojboji  - skok, hod a slalom. Zde jsme obsadili obě první místa.

Za chlapce David Huf z 1.A, za děvčata Anička Štěpánková z 1.B. Nepopulární bramborovou medaili získala Barbora Šustrová z 1.B

Chlapci z 2. a 3. tříd téměř ovládli běh na 60 m.

• 1. místo – Sam Koller z 2.B
  • 2. místo – Hugo Danel z 2 B
  • 4. místo – Jirka Kaplan z 1.A
  • 5. místo – Kuba Váňa z objektu Filosofská

Nezůstali pozadu ani v delší trati na 300 m.

• 3. místo – opět Hugo Danel z 2.B
  • A jen 2 setiny sekundy za ním Sam Koller z 2.B
  • Na 6. místě skončil Nikola Moroz z 1.C

Ve skoku z místa doslova uletěla Nela Franková z 1.C, a to neuvěřitelným výkonem 191 cm, za který by se nemuseli stydět ani žáci 2. stupně.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a držíme palce při školních závodech.